WU18 – Z Pardubic vezeme všechny body

vložil: Lukáš Mareček 26.Říjen 2017

Na utkání do Pardubic jsme nově zajížděli do obce Rybitví. Hezký, nově opravený areál se musel kromě nám líbit každému fanouškovi.

Od prvních minut utkání jsme měli herní převahu a soupeř jen bránil. To co se nám nedařilo v předchozích utkáních využívat naše křídla se nám zde dařilo. Rychlé útočné akce díky hezkým pasům od středních záložníků zdobily naši hru celý zápas. Skóre zápasu otevřela prvním gólem v 26. minutě Aneta Polášková. Pardubice hrozily jen z brejků a snahou se dostat přes krajní zóny ve většině zápasu nebyly úspěšné.

WU 18

Do druhého poločasu jsme se chtěli vyvarovat z nepřesností, které nás trápili v první půli. Hned v 50. minutě druhého poločasu navýšila stav utkání znovu svým druhým gólem Aneta Polášková. Hra se pak uklidnila a děvčata místo vstřelení dalších branek zahazovala jednu šanci za druhou. I Pardubice párkrát pohrozily. V 72. minutě utkání naše hráčka Dáša Stařinská ve snaze dohnat hráčku brnkla o nohu protihráčce a nepěkným způsobem dopadla na zem. Po ani ne minutě musela být místním lékařem zavolána záchranná služba s podezřením na poranění krční páteře. Naštěstí se v nemocnici nic neprokázalo a tak vyvázla jen s límcem na krku. V utkání už jsme nemohli střídat a dohrávali zbytek utkání v 10. Hra už pak byla dost chaotická a chyběl ji smysl. Naštěstí se vše dobojovalo do vítězného konce a odvezli jsme si 3 body domů.

726 přečtení
Kategorie: U - 18