Horní Heršpice – 1.FC Slovácko 2:3 (0:1)

vložil: pv 7.Říjen 2017

Sestava 1.FCS: Růžičková-Valášková, Strnadelová, Čížková, Janků-Paz, Dubcová K., Maťavková (78. Strožová)-Molková (68. Příkaská), Dubcová M., Waltrová (55. Fabová)
Branky 1.FCS: 24. Dubcová M., 50. Dubcová K., 65. Fabová

V prvním utkání tohoto soutěžního ročníku dokázalo Slovácko Heršpice porazit 6:1. V Heršpicích to tentokráte tak snadné nebylo. Od začátku se útoky přelévaly ze strany na stranu, Heršpice hrozily především nebzepečnými rohovými kopy a závary před brankou Růžičkové, po jednom z nich se rozezvučela i tyč. Slovácko se prosazovalo především rychlým přechodem do útoku, první dvě příležitosti zmařila Bednaříková, na střelu Míši Dubcové však byla krátká-24.minuta 0:1. Po změně stran Slovácko přidalo na aktivitě a hned v 50.minutě se prosadila po přihrávce Čížkové Kamila Dubcová-0:2. Místo pojistky na zvýšení náskoku Heršpice snížily střelou z přímého kopu-54.minuta. Náskok dvou branek Slovácku vrátila Fabová hezkou střelou k levé tyči-65.minuta-1:3. Bohužel se opakovala stejná situace jako před 10 minutami, místo navýšení výsledku přišlo opět snížení, když jsme nechali na malém vápně volnou hráčku Heršpic, která bez problémů vstřelila kontaktní gól-72.minuta 2:3. Byl to poslední gól utkání, skóre mohla změnit Příkaská, Maťavková i Strožová, ale jejich pokusy nebyly přesné a tak si z Brna odvážíme 3 body za vítězství 3:2.