Horní Heršpice – 1.FC Slovácko 2:3 (0:1)

vložil: pv 7.Červenec 2017

Sestava 1.FCS: Růžičková-Valášková, Strnadelová, Čížková, Janků-Paz, Dubcová K., Maťavková (78. Strožová)-Molková (68. Příkaská), Dubcová M., Waltrová (55. custodia metallica iphone 7 Fabová) Branky 1.FCS: 24. Dubcová M., 50. custodia con laccetto iphone x Dubcová K., 65. Fabová V prvním utkání tohoto soutěžního ročníku dokázalo Slovácko Heršpice porazit 6:1. iphone 6 plus custodia oro V Heršpicích to tentokráte tak snadné nebylo. Od začátku se útoky přelévaly ze strany na stranu, Heršpice hrozily především nebzepečnými rohovými kopy a závary před brankou Růžičkové, po jednom z nich se rozezvučela i tyč. Slovácko se prosazovalo především rychlým přechodem do útoku, první dvě příležitosti zmařila Bednaříková, na střelu Míši Dubcové však byla krátká-24.minuta 0:1. Po změně stran Slovácko přidalo na aktivitě a hned v 50.minutě se prosadila po přihrávce Čížkové Kamila Dubcová-0:2. iphone 8 custodia portafoglio Místo pojistky na zvýšení náskoku Heršpice snížily střelou z přímého kopu-54.minuta. custodia foglio iphone x Náskok dvou branek Slovácku vrátila Fabová hezkou střelou k levé tyči-65.minuta-1:3. custodia iphone 8 puro Bohužel se opakovala stejná situace jako před 10 minutami, místo navýšení výsledku přišlo opět snížení, když jsme nechali na malém vápně volnou hráčku Heršpic, která bez problémů vstřelila kontaktní gól-72.minuta 2:3.