Slovan Liberec – 1.FC Slovácko 1:6 (1:1)

vložil: pv 30.Září 2017

Sestava 1.FCS: Lipková-Valášková, Paz (61. Strnadelová), Čížková, Janků-Katkowski, Dubcová K., Krejčířová (46. Bychkova)-Molková, Waltrová (19. Dubcová M.), Sedlačíková (69. Příkaská)

Góly: 19. Novotná – 30., 55. a 69. Dubcová M., 52., 62. a 77. Dubcová K.

Hráčky Slovácka nastupovaly do zápasu v roli velkého favorita, úvod však vyšel lépe domácím a v 8. minutě nastřelil Liberec tyč. Domácí byli nadále při chuti a po další šanci už je poslala do vedení Novotná. Slovácko odpovědělo nebezpečnou hlavičkou Krejčířové, její pokus skončil však nad bránou. O vyrovnání se postarala v 30. minutě Míša Dubcová, když zužitkovala průnik své sestry Kamily- 1:1. Po vstřeleném gólu přidaly hostující hráčky na aktivitě, dvakrát se do šance dostala z pravé strany Tereza Molková, její šance zmařila brankářka Horáčková. Po změně stran přidalo Slovácko ještě víc a hned v 52. minutě vysunula Varvara Bychkova Kamilu Dubcovou, která obešla i domácí brankářku a poslala hostující hráčky do vedení – 1:2. Tlak Slovácka neustával a přicházely i šance, které se dařilo proměňovat. V 55. minutě se po centru Terezy Molkové prosadila Míša Dubcová- 1:3. O 7 minut později pronikala z pravé strany do vápna Natka Valášková, její průnik byl zastaven nedovoleně a nařízenou penaltu s přehledem proměnila Kamila Dubcová – 1:4. V 69. minutě završila Míša Dubcová hattrick, když uvnitř pokutového území mířila přesně – 1:5. Sesterský střelecký souboj nakonec skončil v tomto utkání smírně 3:3, jelikož Kamila zkompletovala svůj hattrick v 77. minutě, když dorazila střelu své sestry – 1:6. Hráčky Slovácka si po zlepšeném výkonu ve druhé půli připsaly zasloužené 3 body.