1.FC Slovácko – SV Neulengbach 5:2 (4:0)

vložil: pv 30.Červenec 2017

Sestava 1.FCS: Lipková – Molková, Strnadelová, Janků, Sedlačíková – Katkowski, Dubcová K., Maťavková – Dubcová M., Bychkova, Fabová. Střídající: Lysáková, Strožová

Góly 1.FCS: 20. Molková, 30. Dubcová M., 35. Fabová, 40. Dubcová K., 50. Strožová

Na útulném hřišti v Moravanech nás čekal již třetí rakouský soupeř v této přípravě a to SV Neulengbach. Po úvodním oťukávání jako první zahrozily hostující hráčky, samostatný nájezd chytla Lipková. Slovácko zareagovalo akcí Míši Dubcové, její pokus však skončil v náruči hostující brankářky. Prvního gólu se přítomní diváci dočkaly ve 20. minutě, stejně jako před týdnem proti Sturmu Graz, zakroutila centr do brány Tereza Molková – 1:0. Ve 30. Minutě otálela s rozehrávkou hostující brankářka tak dlouho až se rozhodčí odhodlal odpískat nepřímý volný kop a po přiťuknutí Kamily skórovala Michaela Dubcová- 2:0. V 35. minutě to bylo už 3:0, když dorazila míč do sítě Fabová. Velmi produktivní poločas završila průnikem a střelou do odkryté branky Kamila Dubcová- 4:0.

Jak první poločas skončil, tak druhý začal. Hned ve 48. minutě se prosadila dorážkou Strožová- 5:0. S odpovědí přispěchaly hráčky Neulengbachu o chvíli později, když se prosadily z přímého volného kopu- 5:1. Slovácko vypadlo z tempa, několika nadějným akcím chybělo lepší zakončení a tak účet dnešního zápasu uzavřely hostující hráčky, když využily chyby v naší rozehrávce- 5:2.

Na závěr patří poděkování jak domácím pořadatelům za velmi dobré podmínky a perfkektně připravné hřiště, tak všem fanouškům co si na dnešní utkání našli cestu.