USC Landhaus-1.FC Slovácko 1:8 (0:6)

vložil: pv 16.Červenec 2017

Sestava: Růžičková, Valášková, Waltrová, Smetková, Strnadelová, Janků, Sedlačíková, Janíková, Dubcová K., Maťavková, Molková, Fabová, Skramuská, Dubcová M.
-hokejové střídání
Góly: 19., 29. a 90. Dubcová M., 15. a 23. Fabová, 11. Maťavková, 45. Dubcová M., 64. Skramuská

K prvnímu přípravnému utkání jsme zajížděli do Vídně, kde jsme se utkali s týmem USC Landhaus, který má v plánu přejít pod křídla Austrie Vídeň. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, dobře kombinovali, kdežto soupeřky spíše vyčkávaly co nejbližsí minuty přinesou. Na první gól se čekalo do 11.minuty, po příhrávce Míši Dubcové se zpoza velkého vápna ke střele odhodlala Luďka Maťavková a ranou od břevna míč skončil v síti-0:1. V 15.minutě to bylo již 0:2, když Klaudia Fabová ukořistila míč na půlící čáře, obešla domácí obránkyni a stejně jako její kolegyně ze slovenské repre uklidila míč do brány. Domácí hráčky byly očividně zaskočeny a v 19.minutě to bylo 0:3, když samostatný nájezd z levé strany proměnila Míša Dubcová. V rychlém sledu padly i další dvě branky, nejdříve se prosadila po centru z pravé strany Fabová (23.minuta), o chvíli později po rychlém autu se k míči před bránou dostala Míša Dubcová a vstřelila svou druhou branku-0:5. Aby toho nebylo pro domácí málo, tak účet prvního poločasu uzavřela z přímého volného kopu Kamila Dubcová-45.minuta-0:6. Na začátku druhého poločasu přišla nejslabší pasáž hráček Slovácka, kdy několikrát chybovaly v kombinaci a tím pádem hra ztratila na plynulosti a soupeřky podnikaly nebezpečné protiútoky. Po zpřesnění kombinace jsme se gólově i prosadili. Po hezké akci vysunula Luďka Maťavková Elišku SKramuskou, která si připsala první gól v dresu žen-64.minuta-0:7. V následujích minutách jsme měli několik šancí, střely Sedlačíkové a Janíkové skončily na brankové konstrukci. Ani Míša Dubcová zatím nedosáhla hattriku, když zaváhala na malém vápně. Nedáš až dostaneš tedy opět platilo. Po nepřesné přihrávce na útočné polovině podnikl Landhaus rychlý protiútok a samostatný nájezd domácí útočnice proměnila-84.minuta-1:7. V poslední minutě zápasu se přece jen Míša Dubcová dočkala hattricku, když se uvolnila na velkém vápně a střelou k tyči nedala domácí brankářce šanci-90.minuta-1:8.Hráčky Slovácka si tak v prvním přípravném utkání připsaly vysoké vítězství 8:1.