Branky:  34. a  62. Svitková, 33. Kožárová, 68. Pěničková

Slovácko: Růžičková – Čeriová, Sedláčková, Janků, Strnadelová (62.Molková) – Janíková,
Waters, Dubcová Kamila – Campbell, Dubcová Michaela (46.Strnadová, 76.Vojtková),
Trenér: Petr Vlachovský, asistenti: Svatopluk Macek, Jan Podolák

Slavia: Votíková –  Chlastáková (82.Dědinová), Bartovičová, Pincová(72.Veselá), Bartoňová –
Divišová, Pěničkovvá, Svitková –  Szewiecková (58.Tomášková), Kožárová (64.Krejčiříková),
Necidová (76.Kopčová)
Trenér: Pavel Medynský, asistent: Jiří Poživil

V nedělním utkání, které uzavíralo první polovinu nástavbové části (skupiny o mistra) I. ligy kopané žen, přivítalo Slovácko vedoucí celek soutěže  Slavii Praha. Slávistky, které porazily v minulém kole Spartu a udělaly tak asi rozhodující krok k obhajobě titulu, byly i ve Starém Městě
jasným favoritem.

Domácí hráčky nechtěly prodat svou kůži lacino a tak byl od začátku k vidění svižný fotbal. Slavia byla kombinačně lepší, měla míč více na svých kopačkách , ale pozorná obrana Slovácka je do vyložených šancí nepouštěla. Snad jen v 9. se ocitla Kožárová sama před Růžičkovou, ale ta její zakončení skvěle vykryla. Na druhé straně střílela v 17. Kamila Dubcová, ale Votíková si s její střelou poměrně snadno poradila. Slavia přidala na tempu, ale šanci Necidové zmařila Janků, střelu Svitkové ve 29. vytáhla Růžičková na roh. Až ve 33. posadila Divišová centr na hlavu Kožárové, Růžičková její střelu nadvakrát vyrazila, ale podle asistentky rozhodčí už byl míč za brankovou čárou – 0:1. O minutu později se Divišová důrazem dostala k míči, přiťukla Svitkové a ta nedala Růžičkové šanci – 0:2.  Do konce poločasu se na stavu již nic nezměnilo.

Druhý poločas měl podobný charakter. Branky do sítě domácích však nepadaly po kombinacích Slavie, ale po individuálních chybách hráček Slovácka. V 62. nepřesně rozehrávala K. Dubcová, k míči se dostala Svitková a zvýšila na 0:3. V 68. se míč po špatném odpopu Růžičkové dostal na nohu nekryté Pěničkové, ta udělala několik rychlých kroků do vápna a střelou k tyči upravila na konečných  0:4. Slovácko se až do konce utkání snažilo o korigovat výsledek, ale bez úspěchu. Největší šanci asi měla v 75. Janků , která se ocitla sama před Votíkovou, ale její střela zhruba ze vzdálenosti pokutového kopu šla nad.

Závěr utkání pak byl poznamenán hustým deštěm a tak se na stavu už nic nezměnilo. Slavie si po zásluze odvezla tři body a kráčí za obhajobou titulu.