U15: Gazda cup/Bobík cup/1. FCS – Jiskra St. Město

vložil: pv 24.Březen 2017

Gazda cup Uherský Brod 2017

Hrály: Ludwigová, Jurčová, Slováčková, Furiková, Stavjaníková, Sklenářová, Veselá, Jonášová, Božková

1. FCS – Zlín „B“ 1:2
1. FCS – Újezdec 0:2
1. FCS – Strání 0:1
1. FCS – Uh. Brod 0:3
1. FCS – Nivnice 1:1

Bobík cup Hluk 2017

Hrály: Škrabalová, Ohlídalová, Horáková, Jelínková, Žufánková, Hanáčková, Ježková, Polášková, Slováčková

1. FCS – Otrokovice 1:3
1. FCS – Veselí nad Moravou 2:5
1. FCS – Hluk 3:1
1. FCS – ŠK Cífer 2:6
1. FCS – Kunovice 1:4

Víkend 11. – 12. 3. měly starší žákyně nabitý. V sobotu startovaly v Brodě na Gazda cupu a v neděli na turnaji v Hluku. Byly to poslední 2 halové turnaje tuto zimu. Bohužel ani v jednom z turnajů se holkám výsledkově moc nedařilo. V sobotu uhrály pouze bod v posledním zápas proti Nivnici, když nastřelili 3 tyčky. Herně to bylo dobré, ale kluci trestali téměř každé naše zaváhání. Holky své šance neproměňovaly, i když jich v zápasech měly celkem dost. Výsledkem bylo sice 6. místo, ale za předvedenou hru se stydět nemusí.

Jejich kolegyně pak čekal v neděli silně obsazený turnaj v Hluku. Skutečnost však předčila očekávání. Kluci na tom byli výborně nejen po fyzické stránce, ale i technické. Pro děvčata tak bylo strašně těžké se kombinačně prosadit před bránu soupeře a na druhé straně bylo ještě těžší bránit útočné výpady kluků. I přes veškerou snahu jsme dokázali porazit pouze domácí Hluk a holky tak obsadily 5. místo.

1. FCS – Jiskra Staré Město 0:2 (0:0)

Hrály: Škrabalová Karolína, Polešovská, Horáková, Stavjaníková, Slováčková, Jelínková, Jonášová, Veselá, Polášková, Sklenářová, Škrabalová Carmen

Další víkend jsme odehráli na Širůchu zápas proti klukům Starého Města. Bohužel vlivem nemocí a zranění bylo k dispozici přesně 11 hráček, takže jsme celý zápas odehráli bez střídání. Holky hrály celý zápas dobře, držely míč, nebály se hrát, soupeře kombinačně přehrály, avšak do větších šancí je pozorná a soustředěná defenzíva soupeře nepouštěla. Kluci pozorně bránili, a když se pak k tomu přidaly naše technické chyby ve finální fázi, tak jsme se před brankou soupeře prosadit nedokázali. Soupeř pak potrestal chybu v naší rozehrávce a ujal se vedení, které navýšil v poslední minutě na konečných 0:2.

1 873 přečtení
Kategorie: U - 15