U15: 1.FCS – Vlkoš ženy

vložil: pv 10.Březen 2017

1. FCS – Vlkoš ženy 14:0 (6:0,6:0,2:0)

V dalším přípravném utkání jsme na Širůchu přivítali ženy Vlkoše. V předchozích zápasech s tímto soupeřem jsme sice vždy zvítězili, ale až na jednu vyjímku šlo o vyrovnané utkání s těsným výsledkem. Tentokrát měl však zápas jednoznačný průběh od 1. minuty. V první třetině holkám pár minut trvalo, než si zvykly na offside – systém hraný soupeřem, ale když ve 4. minutě otevřela skóre Aneta Polášková, rozjely holky brankostroj – za první a druhou třetinu soupeři nasázely pokaždé 6 branek, šancí jsme však měli daleko víc, holky však pod dojmem vysokého vedení vymýšlely čím dál složitější zakončení. Do poslední třetiny jsme vinou zranění hráček soupeře 3 holky soupeři půjčili a odehráli poslední třetinu 20 minut. Hra se trošku srovnala, holky přidaly další 2 branky a skóre se zastavilo na čísle 14:0. Nejaktivněji si počínala Katka Furiková se 5ti brankami, po třech brankách vstřelila Lucka Jelínková a Aneta Polášková,jednu branku dala Johča Tomečková, Denča Jonášová a Denča Veselá. Za celý zápas holky vystřelily na bránu soupeře 26krát (předzápasový úkol tím splnily bezezbytku:-))!! Holkám soupeře nelze upřít snahu, ale fotbalová kvalita a dovednosti byly jednoznačně na naší straně.

Hrály: Fojtíková, Jelínková, Stavjaníková, Horáková, Slováčková, Tomečková, Furiková, Hanáčková, Žufánková, Veselá, Polášková,Jonášová, Jurčová, Božková