U15: Turnaj Moravský Písek

vložil: pv 1.Březen 2017

Turnaj Moravský Písek 26. 2. 2017

Poslední únorovou neděli se děvčata představily na turnaji v Moravském Písku. Po odhlášení 2 týmů holek z Heršpic se na turnaji kromě holek představily 4 chlapecké týmy, hrací doba byla 17 minut.

Hrály: Škrabalová, Jelínková, Horáková, Tomečková, Žufánková, Slováčková, Božková, Sklenářová, Furiková.

1. FCS – Hluk 0:2

1. FCS – FKM Morava 2:2

1. FCS – Popovice 13:0

1. FCS – Břestek 4:1

Turnaj by se dal rozdělit na 2 poloviny. Začátek se holkám nepodařil podle představ, v prvním zápase nás soupeř trestal za naše chyby, v naší hře se jich vyskytovalo na začátku turnaje až příliš a hlavně v nebezpečné blízkosti naší brány, což nám znemožňovalo se dostávat do více šancí a naopak šance jsme soupeři nabízeli…výsledkem byla prohra 0:2. I když jsme se o chybách před druhým zápasem bavili, tak bohužel na začátku druhého zápasu se tyto chyby opakovaly a rychle jsme prohrávali 0:2. Od té doby jako kdyby holky pochopily, že je třeba hru zjednodušit, začaly hrát na 1 až 2 doteky a začaly si vytvářet jednu šanci za druhou a soupeři nevěděli jak holky bránit, všechny situace řešily konstruktivně, chyby sice přicházely, ale jen minimálně.

Celkově z toho však bylo 3. místo, nejlepší střelkyní byla Lucka Jelínková. Holky zaslouží za předváděnou hru pochvalu, až na začátek, kdy těch chyb bylo příliš, si zápasy užívaly, v zápasech předváděly krásné akce.

1 973 přečtení
Kategorie: U - 15