branky: 5. Bertholdová, 36. Odehnalová, 51. vlastní (Dubcová K.), 60. Křivská

Slovácko: Bednaříková – Barnetová, Sedláčková, Strnadelová (72. Čeriová), Janků – Dubcová Kamila,
Waters, Maťavková (21. Sedlačíková, 62. Lysáková)- Molková (52. Strnadová), Fabová,
trenér: Petr Vlachovský asistent: Svatopluk Macek, Jan Podolák

Sparta: Vaníčková – Vyštejnová, Odehnalová, Kladrubská, Dlasková – Ringelová (59. Křivská),
Martínková Lucie, Bertholdová, Mocová (74. Koubová) – Matoušková (87. Mášová),
Nepokojová
trenér: Jan Janota asistent: Rudolf Rondzik

V semifinálovém utkání poháru FAČR žen přivítaly ženy Slovácka na domácím hřišti celek Sparty Praha. Domácím se tentokrát utkání příliš nevydařilo a tak diváci mohli jen vzpomínat na výborný výkon domácích ve vzájemném ligovém utkání na podzim.

Do utkání vstoupily lépe hostující hráčky. Od počátku byly aktivnější a už v 5. otevřely skóre utkání. Po rohovém kopu Kladrubské se v pokutovém území nejlépe zorientovala Bertholdová a nedala Bednaříkové šanci – 0:1. Slovácko mělo šanci v 8., kdy se Campbell uvolnila na hranici pokutového území, ale střílela mimo branku Vaníčkové. Sparta zahrozila znovu ve 14., ale nebezpečnou střelu Matouškové Bednaříková zlikvidovala. V 17. zahrozily domácí hráčky. Rychlonohá Campbell nabíhala na míč za obranu, ale Vaníčková k němu měla přece jen blíže. V následujících minutách se hra přelévala ze strany na stranu, ale bez gólových šancí. Převaha Sparty ale byla zřetelná. Mezi 32. – 36. zahrávala Sparta tři rohové kopy krátce po sobě a ten třetí se stal domácím osudný. Na centr Mocové si naběhla nikým nekrytá Odehnalová a nebyl pro ni problém umístit míč do branky – 0:2. V závěru poločasu se ocitla ve vyložené šanci Ringelová, ale Bednaříková pohotovým zákrokem její šanci zneškodnila.

Jestliže domácí hráčky šly do druhého poločasu s myšlenkou na zkorigování nepříznivého stavu, brzo přišlo definitivní rozuzlení. V 51. zahrávala Mocová přímý kop a její centr si Dubcová nešťastně prodloužila hlavou do vlastní branky – 0:3. Po hodině hry si Křivská naběhla na míč Mocové za domácí obranu, obešla i brankářku a uzavřela účet utkání na 0:4. Tempo utkání pak opadlo, domácí hráčky se sice snažily alespoň o čestný gól, ale pozorná obrana Sparty je do šancí nepouštěla a tak Vaníčková mnoho práce neměla. Slovácko zahrozilo jen jednou, ale střela Waters v 71. branku Sparty minula. Do konce utkání se už nic nezměnilo. Sparta tak naprosto zaslouženě postoupila do finále poháru, kde jí soupeřem bude vítěz druhého semifinále, ve kterém se střetne Viktoria Plzeň se Slavii Praha.