U15: Praga Cup 2016

vložil: pv 28.Prosinec 2016

PRAGA CUP 2016

Hrály: Škrabalová, Horáková, Ohlídalová, Bláhová, Ježková, Tomečková, Veselá, Furiková, Vaculová

Jako již tradičně, posledním turnajem letošního roku byl již 10.ročník turnaje Praga Cup. Všichni jsme se na turnaj tešili, bohužel se naše očekávání zdaleka nevyplnila.

Vstup do turnaje se holkám výsledkově vydařil, když 2 brankami v závěru utkání zlomily tradičního rivala z Heršpic a vyhrály 2:0. Bohužel už v prvním zápase bylo vidět, že holkám chybí lehkost. Zápas s Duklou to pouze potvrdil, výsledek 1:2 a trápení ve všech herních činnostech. Bohužel po zbytek turnaje se holkám nepodařilo se z krize dostat, následovala vydřená remíza 1:1 Pardubicema a v posledním dopoledním zápase další prohra 1:2 se Slavií.

Tajně jsme doufali, že by holky mohl probudit aspoň oběd, ano porazili jsme sice Hradec 3:1, ale to byla bohužel jen labutí píseň, protože poslední 2 zápasy holky opět prohrály – 0:5 se Spartou a 1:2 s Plzní.

Výsledkem bylo 6. Místo. Holkám nelze upřít snahu, ale v naší hře se vyskytovalo až neobvyklé množství chyb, možná z přemotivovanosti, v mnoha situacích jsme si počínali až naivně a tím soupeři darovali jednoduché situace ke skórování. Když se k tomu přidala 2 zranění, tak jsme turnaj dohrávaly jen v 6ti hráčkách. Během celého turnaje se nenašel nikdo, kdy by tým ztrhnul a dodal hře nějaký impluls k obratu.
Věřím, že se holky z tohoto „dobrodružství“ poučily a na dalších turnajích předvedou opravdu to, co umí.

1 522 přečtení
Kategorie: U - 15