U11: Kněžpole/Vlčnov – 1.FC Slovácko

vložil: dn 29.Duben 2015

V sobotním poledni začal náš bohatý fotbalový program v Kněžpoli. Na úvodní hvizd jsme si museli počkat a to nejen díky zapomenuté píšťalce, ale především díky předzápasu dorostu, který se protáhl a tak náš zápas začal s půlhodinovým zpožděním. S půlhodinovým zpožděním tedy začal zápas, naše holky ale začaly hrát až za další půlhodinu. Výkon v té první totiž nebyl příliš oslnivý. Děvčata se sice snažila, ale kluci byli lepší a po zásluze vyhráli první půli. Zamrzelo také zranění Kristýnky hned v úvodu zápasu, které se nakonec ukázalo jako vážnější a Kristýnka už s námi k dalšímu zápasu do Vlčnova ani necestovala. Náš vstup do druhého poločasu byl výborný. Hned po rozehrávce domácích se míče zmocnila Žanda a svůj samostatný únik zakončila brankou. Úspěšný vstup do druhé půle vliv našim děvčatům novou krev do žil. Holky rázem působily sebevědoměji a jejich útočné akce začaly dělat klukům velké problémy. Probudili se také naši diváci, kteří hlasitým fanděním hnali naše děvčata do útočení. Náskok soupeře jsme rázem stáhli a dostali se do vedení. Holkám patří velký dík za odmakaný zápas, který patřil k těm nejlepším, které jsme na jaro dokázali odehrát. Úspěšný debut v našem dresu si připsala Adélka Vrbasová.

Kněžpole – 1.FC Slovácko 6:8 (3:1)

Branky: Vlachynská 3, Bangová 2, Kopčilová 2, Obadalová

Ihned po ukončení zápasu jsme přejížděli do Vlčnova, kde nás čekal zápas další. Tentokrát proti soupeři, který sice nadšeně bojoval, ale práci s míčem musí ještě kluci a holky z Vlčnova vylepšit.

Starší přípravka

Vlčnov – 1.FC Slovácko 3:20 (2:9)

Branky: Hanáčková 9, Kopčilová 3, Vlachynská 3, Bangová 2, Chromečková,  Chodurová, Vrbasová

Zápas mladší přípravky koučoval tatínek naší kanonýrky Nikči:

Vlčnov  –  1.FC Slovácko  5 : 14

Mladší přípravka se pustila do soupeře velmi rázně a v 6. sekundě již vedla 1:0, po minutě a půl – 2:0. Tyto první minuty ukázaly, jak se bude zápas dál vyvíjet. Druhý poločas nebyl z naší strany už tak vydařený. Částečně se projevila únava ze hry na netradičně velkém hřišti, určeném pro starší přípravku a možnost střídat pouze dvě hráčky. Přesto holky udržely převahu až do konce a zaslouženě vyhrály.

Branky: Hanáčková 8, Jančářová 2, Chromečková 2, Chodurová A. 1, Zlínská 1

Následující dny budou extrémně náročné. V osmi dnech nás čeká deset zápasů a jeden celodenní turnaj.