U11: 1.FC Slovácko – Hluk

vložil: dn 22.Duben 2015

 

V chladném sobotním dopoledni nastupovaly hráčky k zápasu proti Hluku. Chlad hráčky opustil hned po úvodním hvizdu. Především před naší brankou bylo často velmi horko. Většinu akcí soupeře však dokázala zastavit dobře hrající obrana sestavená s dnes našich nejzkušenějších hráček Terka-Carmen-Kája. Stejná trojice byla aktivní i směrem dopředu a postarala se o naše jediné branky. Kluci měli více ze hry, ale naše dnešní mladá sestava především díky velké bojovnosti dokázala udržet poločasový výsledek na lichotivé remíze. Na výborný první poločas se bohužel v druhé půli navázat nepovedlo. Kluci byli v koncovce důraznější, dobře chytající Viky na všechno nestačila a tak borci z Hluku zaslouženě dotáhli zápas do vítězného konce.

 

Starší přípravka

1.FC Slovácko – Hluk 3:8 (3:3)

Branky: C. Škrabalová, K. Škrabalová, Vlachynská

 

Mladší přípravka se rozjížděla pozvolna a musela tak dotahovat tříbrankový náskok soupeře. To ale nic neznamená, pokud máte v týmu Nikču. Ta se po neúspěšné několikaminutové anabázi v obraně přesunula na post, který jí svědčí mnohem více – do útoku a během několika minut bylo díky hattricku Nikči srovnáno. Soupeř byl dnes kvalitní a tak se hráčky ani na chvíli nenudily. K vidění bylo vidět několik krásných akcí. Dostat míč od naší branky po čtyřech narážečkách z první až do branky soupeře? Pro naši mladší přípravku žádný problém 🙂 Je potěšitelné vidět, že kádr mladší přípravky, který se ustálil teprve nedávno, je zápas od zápasu sehranější.

 

Mladší přípravka

1.FC Slovácko – Hluk 11:8 (4:4)

Branky: Hanáčková 6, Chromečková 3, A. Chodurová, Stašková

 

Podle rozpisu jsme měli hrát ještě jeden zápas. Bohužel chlapci Mistřic nepřijeli a omluva od trenéra dorazila cca půl hodiny před samotným výkopem, což vzbudilo oprávněnou nevoli v řadách rodičů hráček starší přípravky, kteří tak zbytečně čekali na zápas, který se nakonec nekonal.

[flagallery gid=57]

Kategorie: U - 11