U15: 1.FC Slovácko – FC Morkovice 2:3 (2:0)

Sestava: Hladíková – Činčalová, Hladká, Pavková, Braunerová – Smetková, Kristýnová, Stojaspalová, Míšová – Kubicová, Dufková

Střídající: Bartková, Psotková

Branky: Míšová (as. Kubicová), Psotková (as. Dufková)

ŽK: Hladká

Úvod utkání nám brankově vyšel. Hned v 5. minutě otevřela skóre zápasu Míšová, když zužitkovala centr Kubicové. Hra byla vyrovnaná, soupeř spoléhal na vytáhlého útočníka, my jsme se snažili prosazovat v křídelních prostorech. Zejména Smetková na pravé straně byla aktivní, bohužel však chyběla přesná finální přihrávka. Do poločasu jsme se prosadili ještě jednou, když po rohovém kopu skórovala Psotková. Soupeř mohl snížit v 35. minutě, střelu hostujícího útočníka však Hladíková vyrazila. Vstup do druhé půle nám nevyšel, z první akce Morkovic jsme inkasovali. Inkasovaný gól naše mužstvo neprobudilo, netrvalo dlouho a soupeř v 43. minutě vyrovnal na 2:2. Poté přece jen došlo ke zlepšení a měli 3 vyložené šance. Ve vyložené šanci přestřelili branku z malého vápna Dufková a Míšová, Psotkové chyběl větší důraz při vyraženém míči. Trest za neproměněné šance přišel v 61. minutě, kdy dalekonosná střela skončila v naší síti. Prohrát jsme si v zápase nezasloužili, přístup hráček ve 2. poločase však byl zklamáním

Kategorie: U - 15