U13: 1.FC Slovácko – FC Morkovice 6:4 (1:3)

vložil: pv 28.Září 2010

Sestava: Kočendová – Fabiánková, Janíková, Doležalová – Jakubíková, Barnetová, Vojtková – Ševčíková

Střídající: Králiková, Trnková, Novotná

Branky: Ševčíková 3, Barnetová 2, Janíková

Za chladného a deštivého počasí nás čekal soupeř z Morkovic. Pro některé hráčky to bylo prestižní utkání. Hned od začátku jsme chtěli kombinovat po zemi s agresivním přístupem a dát první gól. To se nám dařilo, výsledkem byly dvě tutové šance. A jak se říká: „Nedáš – dostaneš“, tak z rohového kopu soupeř udeřil a ujal se vedení. Běžela 8.minuta zápasu. Holky se snažily, neustále obstřelovaly soupeřovu branku, ale gól se jim nepodařilo vstřelit. Za to v 15.minutě zápasu soupeř vystřelil z dálky, domácí brankářka nebyla koncentrovaná a míč skončil v síti a bylo to 0:2. To soupeře nakoplo a 4.minuta před koncem poločasu, po závaru před naší brankou a nedůrazném odkopu, střelil třetí branku. Hned do minuty holky snížily skóre A.Ševčíkovou a tak jsme šli do kabin za nepříznivého stavu 1:3.
Úvod druhého poločasu nám vyšel, po třech minutách jsme snížili skóre krásnou kombinační akcí, na jejím konci byla A. Ševčíková. Tím jsme se psychicky nastartovali a soupeře zatlačili na jeho vlastní polovinu. Výsledkem byl náš třetí vyrovnávající gól S. Barnetové přímo z rohového kopu. Od této chvíle jsme soupeře přehrávali, čtvrtý gól S. Barnetové bylo završení našeho snažení. A to nebyl ještě konec, protože během chvíle zvýšila na 5:3 A. Ševčíková a uzavřela tak svůj hattrick v zápase. Morkovičtí utkání zdramatizovali gólem z penalty na 5:4. To nás nezastavilo, protože E. Janíková hlavou upravila skóre na konečných 6:4.
Byl jsem spokojen s výkonem, nasazením a chutí hrát i za nepříznivého stavu pro nás. Holky musím pochválit za jejich velmi dobrý výkon.