vložil: pv 27.Září 2010

Sestava: Kočendová-Fabiánková, Janíková, Doleželová- Ševčíková, Barnetová, Jakubíková- Čagánková.

Střídající: Králíková,Vandová, Novotná, Trnková

Branky: Barnetová, Ševčíková

V tomto utkání nás čekal kvalitní soupeř z předních míst naší tabulky. První poločas tomu odpovídal, hrálo se na obě strany s tím, že oba týmy se snažily vstřelit první branku. Přes snahu obou mužstev skončil poločas za nerozhodného stavu 0:0.
V druhém poločase se podařilo v 11. minutě dát soupeři první branku. To holky nakoplo a už za 4 minuty po kombinační akci z pravé strany srovnaly skóre na 1:1 střelou S. Barnetové. Od tohoto okamžiku se snažily obě strany rozhodnout zápas.Více šancí bylo na straně holek, které měly čtyři gólové příležitosti ku jedné soupeřově. Až 3 minuty před koncem zápasu střela A. Ševčíkové skončila v síti a rozhodla o třech bodech pro domácí tým.
Holky se právem radovaly z vítězství, musím je pochválit za bojovný výkon a hru, která se zlepšila oproti minulým střetnutím.