Hráno 25.9.2010, hřiště Sady

Sestava: Hladíková – Bartková, Hladká, Pavková, Braunerová – Kubicová, Kristýnová, Stojaspalová, Smetková – Psotková, Dufková

Střídající: Činčalová

Branky: Kristýnová (as. Stojaspalová)

Čekal nás soupeř, který prochází soutěží zatím bez ztráty bodu. Své postavení v tabulce potvrzoval již od první minuty, kdy spoléhal na dobrou obranu a rychlé protiútoky. Problémy nám zejména dělal vytáhlý útočník, který nám nastřílel 3 branky. Poprvé se Louky prosadily ve 13. minutě. Poté následovala naše, bohužel již tradiční, desetiminutovka, kdy jsme inkasovali 4 branky. Přesto jsme se snažili i nadále kombinovat, naše snaha však končila před pokutovým územím soupeře. Do zakončení jsme se díky dobře bránícímu soupeři dostávali zřídka. Ve druhém poločase soupeř trochu polevil, měli jsme více ze hry a zaslouženě snížili střelou Kristýnové. Konečné skóre zápasu uzavřel střelou s velkého vápna hostující útočník. V tomto utkání se v plné nahotě ukázal rozdíl mezi chlapeckým a dívčím fotbalem. Soupeři mnohdy stačí mít ve svém středu 2-3 vysoké a rychlé hráče, kteří se dokážou díky svým tělesným dispozicím prosadit a postarat se o výsledek utkání. Pokud pomineme výsledek, tak to bylo pro nás velmi přínosné utkání. Soupeř byl velmi dobrý, hráčky byly v zápase pod neustálým tlakem soupeře a veškerá práce s míčem musela být v rychlosti. Proto si přejme, aby i v budoucnu bylo více takových utkání.

Kategorie: U - 15